Czas ucieka jak szalony. Zmieniają się pory roku, zmieniania się świat wokół nas. Co najważniejsze zmienaisz się Ty ! 👉
O tych najgłębszych zmianach, dziejących się na samym dnie serca, warto pamiętać. Do nich warto dotrzeć, wsłuchując się w cichy szept intuicji.

Jak to zrobić ?

Po pierwsze -Wyciszenie i refleksaj. Za dużo dookoła nas zgiełku, informacji. Kupujemy coraz to nowe przedmioty, konsumujemy życie, często bardzo bezmyślnie…By przerwać tę nieustanną gonitwę, wystarczy czasem godzina tylko dla siebie. Zadbaj o cotygodniowe spotkania z samym sobą. Weź kartkę papieru i w bezpiecznym miejscu,pobądź sam ze sobą. Jak stworzyć taką przestrzeń przeczytasz w kolejnym wpisie. Zapisz wszystkie pomysły, plany, marzenia…

Po drugie – Wyłącz autokrytyka. Gdy już pozwolisz sobie na tę inspirującą podróż w głąb siebie, odkryjesz choć jedno malutki tlące się w Tobie pragnienie, nie oceniaj go.Bardzo pomocne mogą okazać się do tego, wskazówki terapii ACT. Ludzki umysł uwielbia osądzać i krytykować, nie tylko innych, ale i swoje własne pomysły.

Po trzecie- Doświadcz. Pozwól sobie na bycie tu i teraz. Przyglądaj się swoimi pomysłom i wyobraź sobie siebie realizującego jeden z nich. Taka wizualizacja, pomaga oswoić się z procesem, który doprowadzi Cię do celu.

Po czwarte- Zaakceptuj, to kim jesteś. To jaki jesteś. Od paru miesięcy intensywnie uczę się wprowadzać w życie słowa jedynej bardzo ważnej Postaci, która pojawiła się w moim życiu. „Proszę się pokochać”. Dziś Ja mówię to Tobie i będę powtarzać, często jeśli tylko zechcesz odwiedzać moją małą internetową przestrzeń.

Po piąte- Działaj. Wykorzystaj to co masz, nie czekaj na odpowiedni moment, on naprawdę nigdy nie nadejdzie. Przestań wypatrywać cudownych okazji, osób które spełniają Twoje oczekiwania. Zostań kreatorem swojego wnętrza, swoich relacji, myśli i zachowań.

Masz tę siłę, ja w to wierzę. Teraz czas na Ciebie. Spróbujesz ?

Serdeczności

A.