Moja misja

Poznaj mnie lepiej.

Mam na imię Aga i…

Jestem psychologiem, zafascynowanym dietetyką i sportem. Uwielbiam tańczyć; jetsem ciagle w ruchu ;). Na dodatek mam swojego małego baletowego świra. Pochodzę z Wadowic, w których jestem zakochana, choć swoją działalność mocno wiąże także z Krakowem. Lubię kawę (nawet za bardzo), długie spacery i wczesne wstawanie. Mogę godzinami przymierzać i przeglądać ubrania, buty, dodatki. Kocham odkrywać Polskę, bardzo dużo MARZĘ i jestem niepoprawną optymistką.

Czym się tu u mnie zajmiemy?

  • Porozmawiamy o psychologii, którą uwielbiam 😉
  • Zasmakujemy pyszności z mojego „ dietetycznego słoika”.
  • Opowiem Ci o dietetyce i bardzo chętnie razem z Tobą poznam tajniki ludzkiego ciała.
  • Podzielę się moją pasją do baletu, tańca i ruchu, mam nadzieję że zmotywuję, również i Ciebie do realizacji marzeń
  • A PRZEDE WSZYTKIM BĘDĘ CI ZACHĘCAĆ DO PRÓBOWANIA NOWOŚCI I ODKRYWNIA RADOŚCI I PIĘKNA W CODZIENNOŚCI

Działamy razem?

Serdeczności.
A.

PS Czasem zdarzy mi się napisać jakiś dłuższy, refleksyjno-filozoficzny tekst , więc dla tych którzy maja ochotę poczytać jeszcze trochę o tym dlaczego powstało to miejsce zapraszam poniżej.

Czasem tak w życiu bywa, czegoś chcemy, a nie do końca nam wychodzi. Czasem staramy się wiele lat, dochodzimy w końcu do magicznej granicy, stajemy nad przepaścią myśli i wtedy właśnie już nie pozostaje nam nic innego jak… podjąć decyzję. Nadchodzi wreszcie pora, by wybaczyć, zamknąć za sobą (z hukiem !) drzwi przeszłości i NA NOWO zacząć kolejny rozdział. Rozdział prawdziwego ŻYCIA ! Na pełnej petardzie, na maksa ! ( to jeden z ostatnich… takich przydługich i odrobinę absorbujących wpisów ). Chcę Cię dziś zaprosić Drogi Czytelniku do podróży w Twoje własne życie. Ja postaram się, jak tylko mogę najlepiej, wspierać Cię w tej drodze, dzieląc się wiedzą oraz RADOŚCIĄ ŻYCIA, którą postanowiłam odkrywać codziennie, bez wyjątku. Pomimo burz i przeciwności choć wiem co to strach, trud i cierpienie, chcę cieszyć się pięknem tego świata i Ciebie również do tego zachęcam!