Styczeń minął zdecydowanie zbyt szybko…  Był bardzo wymagającym miesiącem, po raz pierwszy w tym roku podczas tworzenia postanowień noworocznych wykorzystałam metodę S.M.A.R.T. Z pewnością napiszę o niej więcej już niebawem. Dziś chciałam podzielić się z Wami inspiracjami z ostatniego czasu. Trochę mnie tu nie było, ale czas wracać. Jak to mówią NEVER GIVE UP, tym razem z większą MĄDROŚCIĄ i rozwagą.

Tak więc Kochani dawka inspiracji i odkryć, którymi chcę się podzielić :

  • Zapraszam do sklepu MINDFULLWERA, bardzo podoba mi się sama idea osiędbania, a teraz powstała również odzież oraz gadżety, które pomagają zadabać o siebie każdego dnia.
  • Grupa Najlepsza Wersja Siebie stworzona przez Edytę od dłuższego czasu motywuje mnie do działania. Zdecydowanie prościej jest starć się być – najlepszą wersja siebie z takim wsparciem.
  • Oczywiście nie samą psychologią człowiek żyje, a bez pasji do tańca i rozciągania nie wyobrażam sobie życia, więc odkrywam i takie cudne perełki jak Lazy Dancer Tips. Polecam zarówno dla miłośników baletu jak i każdego kto chce trochę poćwiczyć.

Kolejne miesiące zapowiadają się intensywnie. Chcę wciąż szkolić się w zakresie psychologii oraz rozwijać swoje pasje.

Zapraszam na mojego Instagrama gdzie staram się dzieć się z Wami optymizmem i pasją do życia. Mam nadzieję, że razem zadbamy o zdrowie bardzo holistycznie, a moja widza psychologiczna, przyczyni się dla dobra ogółu…  Działajmy razem i budujmy swoją wspaniałą przyszłość 🙂

Mój plan na nadchodzące dni…

  1. Piszę pracę magisterską.
  2. Dużo się uśmiecham i praktykuję wdzięczność
  3. Działam w projekcie na LUTY- Dbam o cud/ Ten miesiąc poświecimy budowaniu relacji  
  4. Dbam o zdrowie psychiczne i fizyczne. Zachęcam do tego każdego z Was !
  5. ……i jeszcze pare tajemniczych punktów, pomysłów które dopiero czekają na realizację 🙂

A Ty jak zaprojektujesz swoje przyszłe dni ?

Serdeczności

A.